Bazar – zastavárna Šumperk

Elektro Bazar Šumperk
Elektro Bazar Šumperk

📞 +420 603 10 27 13

✉ zastavarnaspk@seznam.cz

⏱ Po–Pá 8:00–16:30

Facebook To se mi líbí

Dekorativní LED projektor EMOS zelené hvězdičky, venkovní

dekorativni-led-projektor-emos-zelene-hvezdicky-venkovni.jpg
Dekorativní LED projektor EMOS zelené hvězdičky, venkovní

Dekorativní laserový projektor EMOS 1534219100 dokáže na jakékoliv rovné i členité ploše vytvořit působivou dekoraci hvězdné noční oblohy. Na vybraný prostor totiž promítá efektní zelené hvězdičky, které dokážou ve tmě vytvořit skutečně neopakovatelnou atmosféru. Pokud si tak chcete před Vánoci nebo i kdykoliv v průběhu roku nevšedně vyzdobit svůj dům, toto zařízení vám k tomu dává jedinečnou příležitost.

Energie z klasické zásuvky

EMOS 1534219100 je přístroj, který pracuje s napětím 230 V, takže jej uvedete do provozu jednoduchým připojením do obyčejné elektrické zásuvky. Přívodní kabel má přitom délku dostatečné 3 m. Příkon zařízení činí 5 W.

Pro použití v interiéru i venku

Tento laserový LED projektor se může pochlubit oficiálním certifikátem o stupni krytí IP44, takže je odolný vůči vodě i prachu. Díky tomu jej můžete bez obav využívat nejen uvnitř, ale i ve venkovním prostředí. Snadno s ním tak vyzdobíte rodinný dům, garáž i třeba terasu.

Stačí zapíchnout do země

V případě, že se tento projektor rozhodnete používat venku (a vyzdobit jím tak třeba svůj dům), jistě oceníte i možnost jeho zapíchnutí do země. Na projektor lze přichytit speciální špičatou tyč, kterou pak snadno zabodnete do květináče či do záhonu. Samozřejmě však nechybí ani klasický stojánek, jehož prostřednictvím projektor postavíte na zem nebo třeba na okenní parapet.

Dlouhá životnost

Protože projektor EMOS 1534219100 využívá moderní LED technologii, vydrží vám sloužit opravdu dlouho. Životnost jeho diod dosahuje až 10 000 hodin.

450,–
Dotaz na zboží

<<< Zpět na Úvod


Administrace | © Ing. Vojtěch Dorňák