Bazar – zastavárna Šumperk

B.Z.FIN – Jana Braunerová
  • Okamžité půjčky proti zástavě
  • Výkupy ihned za hotové
  • Stálý výkup zlata a stříbra
  • Prodej použitého zboží

G-smart REY r3

g-smart-rey-r3.jpg
G-smart REY r3
G-smart REY r3

GIGABYTE GSmart Rey S3 -  Mobilní telefon od společnosti Gigabyte. Mobilní telefon je zaměřen na aktivní uživatele. Vítanou novinkou je možnost připojit 2 SIM karty k jednomu telefonu a díky tomu spravovat 2 čísla pomocí jednoho telefonu. Kromě toho telefon nabízí elegantní vzhled a dostatek výkonu za příznivou cenu!

Mobilní telefon je poháněný 2jádrovým procesorem s frekvencí 1.3 GHz. V kombinaci s 1 GB operační paměti bude zajištěn plynulý chod operačního systému Android 4.2. Telefon je vybavený 4.5" kapacitním dotykovým displejem s rozlišením 854 x 480. Pro uživatele je dále k dispozici interní 4 GB paměť. Tuto paměť lze rozšířit pomocí paměťových karet  do velikosti 32 GB! Telefon lze využít také k pořizování fotografií. Na zadní straně je vybaven 8MPx fotoaparátem s LED diodou namísto blesku. 

Prestigio kromě výkonných komponent disponuje také mnoha moderními technologiemi. Samozřejmostí je přítomnost Bluetooth a Wi-Fi. Pro připojení k počítači využijete microUSB konektoru. Samozřejmostí je podpora sítí GPRS, EDGE a HSDPA. Pro vytváření videohovorů můžete využít přední kamery. Pro ještě lepší využití telefonu můžete využít G-Sensoru, Proximity sensoru nebo Light sensoru, díky kterým bude používání mobilního telefonu lepší než kdy dřív!

2 200,– 1 200,–
Dotaz na zboží

Název výrobku:

Váš e-mail:

Váš dotaz:

<< Zpět na přehled


Administrace | © Ing. Vojtěch Dorňák